ساخت و یا دریافت شماره مجازی رایگان کار حوصله سر بری است چون ساخت شماره مجازی مراحل طولانی دارد و یا محدودیت فراوانی دارد; یکی از دغدغه های مهم هر شخص امنیت شماره اوست; چرا که ممکن است در بعضی از سایت های خارجی از شما کدی درخواست کنند; بابت تایید آن سایت و شما هم هر کدی ارسال میشود را در اختیار آن قرار خواهید داد که این کار اشتباه می باشد. چرا که ممکن است آن کد از اپلیکیشن های مهم درخواست شده باشد; مانند ( جیمیل , تلگرام ,واتساپ , اینستاگرام و … ) که ممکن است موجب هک شدن اکانت شما شود. در صورتی که خودتان باعث این هک شدید!

حال راه حل منطقی چیست ؟ استفاده از سایت های شماره مجازی اشتراکی; برای تایید اپلیکیشن ها و سایت ها و …

ما لیستی از وب سایت ها را تهیه کرده ایم که شماره تلفن های مجازی اشتراکی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آن برای تایید و همچنین به صورت رایگان استفاده کنید.

1) receive-smss.com

https://receive-smss.com/
receive-smss.com

سایت ( کلیک کنید ) یکی از بهترین ها در لیست می باشد; چرا که از هر کشور مانند آمریکا , روسیه , اسپانیا , هلند , آلمان , اوکراین , هند , فرانسه , انگلستان و … شماره مجازی رایگان و پرمیوم دارد که بیشتر شماره ها رایگان می باشند!!

2) freesmscenter.com

freesmscenter.com
freesmscenter.com

سایت ( کلیک کنید ) دارای 9 کشور می باشد; با شماره مجازی های کاملا رایگان از کشور های ( سوئد , چین , پولند , آمریکا , انگلستان , کانادا , روسیه , هنگ کنگ , استرالیا ) به دلیل شلوغ بودن این سایت ممکن است اکثر پیام ها با تاخیر نمایش داده شود.

همین حالا ربات تلگرامی فروشگاهی راه اندازی کن !

آموزش ساخت ربات فروشگاهی از صفر تا صد در ربات ساز لینتو بات

3) 7sim.net

7sim.net
7sim.net

سایت ( کلیک کنید ) تعدادی شماره عمومی از کشورهای مختلف مانند ( روسیه، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، کانادا، اسپانیا، بلژیک، سوئد و … ) ارائه می دهد. ما تقریباً همه شماره ها را امتحان کردیم و آنها بدون هیچ مشکلی کار می کنند.

4) sms.sellaite.com

sms.sellaite.com
sms.sellaite.com

سایت ( کلیک کنید ) شماره مجازی کشور استونی توسط Sellaite SMS Receiver برای دریافت پیامک آنلاین است. خوبی آنها این است که قابل اعتماد هستند زیرا به سرعت شماره تلفن جایگزین را از وب سایتی که کار نمی کند حذف می کنند. نقطه ضعف این است که اگر دروازه پیام کوتاه نتواند هیچ پیامی را در هر زمان خاص به استونی ارسال کند، کار نخواهد کرد. شما هیچ گزینه دیگری ندارید.

5) freeonlinephone.org

freeonlinephone.org
freeonlinephone.org

سایت ( کلیک کنید ) اگر از freeOnlinePhone.org بازدید کنید، متوجه خواهید شد که سایت شبیه به این سایت است با این تفاوت که رنگ آن فرق دارد. این به این دلیل است که آنها توسط همان شرکتی به نام “Cicklow” ایجاد شده اند. این 5 شماره تلفن جایگزین از آمریکا و 3 شماره تلفن از بریتانیا برای دریافت پیام های متنی آنلاین ارائه می دهد. یکی از اشکالات سرویس آنها تاخیر در دریافت پیامک از شماره با توجه به کاربرانشان است.

ساخت ربات مدیریت گروه تلگرامی

دیدن آموزش صفر تا صد ساخت ربات ضدلینک ( مدیریت گروه ) در ربات ساز لینتو بات

6) quackr.io

quackr.io
quackr.io

سایت ( کلیک کنید ) یکی از بهترین سایت های ارائه دهنده شماره مجازی رایگان و پرمیوم می باشد; این سایت دارای شماره مجازی های کم یاب مانند کشور های ( کره جنوبی , پاکستان , بلغارستان , سوئیس , هلند , برزیل , اسرائیل , اندونزی و … ) می باشد.

7) receivesms.co

receivesms.co
receivesms.co

سایت ( کلیک کنید ) دارای 6 کشور با شماره مجازی های بسیار شلوغ می باشد; در ثانیه پیامک های بسیار زیادی به همه شماره مجازی های این سایت ارسال میشود که دلیل آن شلوغ بودن این سایت است.

8) receivefreesms.com

receivefreesms.com
receivefreesms.com

سایت ( کلیک کنید ) دارای 14 کشور با شماره مجازی های بسیار بسیار خلوت می باشد; به راحتی میتوانید پیامک های دریافتی خود را بلافاصله چک کنید.

9) freephonenum.com

freephonenum.com
freephonenum.com

سایت ( کلیک کنید ) شماره تلفن های جدیدی از 2 کشور را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد. در حال حاضر، این وب سایت از شماره تلفن کشورهایی مانند آمریکا و کانادا پشتیبانی می کند. این سایت هر 2 هفته یک بار شماره ها را تغییر می دهند. بنابراین بیشترین آنها سالم باقی می باشند.

دو سایت زیر هم فقط و فقط شماره مجازی رایگان آمریکا ارائه میدهند :

10) hs3x.com

hs3x.com
hs3x.com

برای ورود به این سایت ( کلیک کنید )

11) receive-sms.com

receive-sms.com
receive-sms.com

برای ورود به این سایت ( کلیک کنید )

آیا این شماره مجازی ها برای تلگرام مناسب هستند ؟

به دلیل رندوم بودن شماره مجازی ها ممکن است در بعضی از سایت ها بعضی موارد امکان ورود به تلگرام را دارا باشند

آیا از این شماره مجازی ها برای تایید در بازی ها میتوان استفاده کرد ؟

بله تمامی شماره مجازی ها امکان تایید اکانت از جمله اپیک گیمز را دارا هستند

شماره مجازی اشتراکی چیست ؟

شماره مجازی اشتراکی یعنی شماره های که در اختیار شما قرار میگیرد فقط و فقط اختصاصی شما نمی باشد و هزاران نفر امکان استفاده از آن شماره را دارند

آیا از این شماره مجازی ها برای تایید ایمیل و فیسبوک میتوان استفاده کرد ؟

در موارد مربوط به گوگل مانند جیمیل پیشنهاد نمیشود از شماره مجازی اشتراکی استفاده کنید لذا ممکن است از قبل آن شماره ثبت شده باشد و موجب بن شدن حساب شما شود اما برای تایید حساب فیسبوک کاملا آزاد و امکان پذیر است

سپاس از همراهی شما پایان مقاله.

4.6/5 - (66 امتیاز)