هیچ وقت ساخت ربات فروشگاهی به این آسونیا نبوده!

برای ساخت ربات فروشگاهی, دیگر نیاز به هزینه های بسیار زیاد و دشوار نیست تنها با چند کلیک فروشگاه خود را راه ندازی کنید. فروشگاه اینترنتی تلگرام , صفحه ای که در آن مجموعه ای از کالاها، اطلاعات محصول ارائه می شود. بازدیدکنندگان می‌توانند خرید آنلاین انجام دهند، روش‌های پرداخت و تحویل را انتخاب کنند و صاحبان مشاغل می‌توانند از طریق تلگرام فروش خود را انجام دهند.

فروشگاه آنلاین از این نظر راحت است که در زمان خرید صرفه جویی می کند. و فروشگاه ایجاد شده در تلگرام مدت زمان جستجوی محصول مورد نظر در سایت ها را کاهش می دهد!

امکانات!

داشتن یک ربات فروشگاهی نیاز به آموزش های متعددی از جمله آموزش برنامه‌ نویسی و در نهایت آموزش ساخت ربات تلگرامی دارد. که بسیار بسیار زمان بر بوده و هزینه های زیادی خواهد داشت. اما سرویس لینتو بات با داشتن بروز ترین امکانات در کنار افزونه فروشگاهی از کار کردن با ربات به شما حس خوبی منتقل خواهد کرد. چرا که امکانات هر رباتی مانند یک لباس می باشد که بسیار کاربردی و پر استفاده است.

شاید مقاله زیر برای شما مفید باشد:

ساخت ربات مدیریت گروه تلگرام به صورت رایگان همراه با آموزش ویدیویی

اجرای ایده های بیشتر در کنار فروشگاه!

شاید با خود بگید فقط سرویس لینتو بات برای ساخت ربات فروشگاهی تلگرام می باشد. اما اینطور نیست سرویس لینتو بات با نام مدیریتر منتشر شده به این معناست که هر رباتی را میتواند مدیریت کند به عنوان مثال میتوانید, چندین ربات را در یک ربات بسازید مانند مدیریت گروه در کنار فروشگاهی فقط و فقط در یک ربات که این امکان بی نظیر امکان اجرای ایده های خفن تری به شما خواهد داد.

ساخت ربات فروشگاهی تلگرام
در زمان صرفه جویی کنید

خدمات مجازی( فروش فالور و لایک )!

یکی دیگر از امکانات بسیار کاربردی افزونه فروشگاهی ربات لینتو بات داشتن بخش خدمات مجازی همراه با قابلیت متصل به پیشرفته ترین اسکریپت های خارجی و ایرانی معروف از جمله اسمارت پنل می باشد که با این امکان تمامی سفارشات به صورت خودکار به سرور شما ارسال خواهد شد و با خیالی آسوده میتوانید کسب و درآمدی در تلگرام راه اندازی کنید.

قابلیت متصل به درگاه بانکی ریالی و دلاری و یورویی!

افزونه فروشگاهی دارای درگاه بانکی از چهار درگاه معتبر زرین پال ، پی فا ، ایران درگاه ، یک پی می باشد که به راحتی میتوانید از ایران و خارج از ایران فروش داشته باشید چرا که با وجود درگاه یک پی دارای درگاه ارزی خواهید بود و به راحتی میتوانید محصولات خود را با دلار و یورو به فروش برسانید.

تبلیغات :ندارد
محدودیت امکاناتی از سمت لینتو بات :دارد
امکان ساخت دکمه در فروشگاه :دارد
نصب افزونه های پیام رسان و مدیریت گروه در کنار فروشگاه :دارد

برای ساخت ربات فروشگاهی خود همین حالا به ربات ما در تلگرام از طریق دکمه زیر مراجعه نمایید و افزونه فروشگاهی را نصب کنید.

4.9/5 - (15 امتیاز)

برچسب گذاری شده در:

, ,