ربات جستجوی موزیک تلگرام بسیار فراتر از ربات های شبکه های اجتماعی دیگر رفته اند. یک ربات موسیقی در تلگرام به شما اجازه می دهد تا موسیقی را از چندین منبع به Telegram خود پخش، ارسال و یا دانلود کنید. از آنجا که روزهای گوش دادن نامحدود به موسیقی در رادیو به فراموشی سپرده شده است، ربات های موسیقی در تلگرام با ضبط های صوتی از این رسانه های اجتماعی بیشترین محبوبیت را به دست آورده اند. تخصص اصلی ربات های موسیقی در تلگرام دانلود موسیقی به طور مستقیم در آن رباتبا توانایی گوش دادن افلاین است.

ربات موزیک تلگرام چیست؟

ربات تلگرام موزیک ابزاری است که آماده اجرای دستورات موسیقی مانند دانلود، تولید لیست پخش، توقف موقت، پخش و از سرگیری موسیقی از یک منبع خاص به تلگرام شما است ربات موزیک تلگرام می تواند 24/7 به دستورات شما پاسخ دهد; اکنون ربات های موسیقی محبوب شده اند زیرا زندگی صاحبان کانال و کاربران عادی را تا حد زیادی تسهیل می کنند.

بهترین ربات موزیک تلگرام در سال 2023

به دنبال ربات های موزیک تلگرام هستید؟ شما در جای درست قرار دارید. در این مقاله، ربات‌های موزیک تلگرام را نه تنها برای دانلود موسیقی از منابع مختلف، بلکه برای ارسال مجموعه‌های صوتی مختلف و تشخیص موزیک بر اساس قیاس با Shazam، گردآوری کرده‌ایم.

  • Melobot
  • Ahangify
  • VK Music Bot
  • Spotify Downloader Bot
  • Spotybot
  • SongID Bot
  • GetMedia Bot
  • Music Downloader bot
  • YT Audio Bot

1.Melobot ( ملوبات )

ملوباتم، میتونم هر آهنگیو که بخوای برات بفرستم شعاری که همه با آن آشنا هستیم ملوبات یکی از قدیمی ترین ربات جستجوی موزیک ایرانی در تلگرام می باشد که میتواند جدیدترین موزیک ها و حتی قدیمی ترین موزیک ها را برای شما ارسال کند.

2.Ahangify ( آهنگیفای )

آهنگیفای: پر سرعت ترین ربات جستجوی موزیک ایرانی از ویدیو های یوتیوب می باشد که از مزایای این نوع جستجو میتوان دائمی بودن پاسخ آن اشاره کرد چرا که با جستجوی هر کلمه موزیک آن را به هر روشی برای شما ارسال میکند .

3.VK Music Bot

VK Music Bot یک ربات جستجوی موزیک تلگرام است که می توانید از ان برای گوش دادن به موسیقی یا اهنگ استفاده کنید. این ربات انواع مختلفی از اهنگ ها را از سراسر جهان فراهم می کند. شما می توانید اهنگ ها را با وارد کردن عنوان اهنگ یا نام هنرمند در ربات موسیقی جستجو کنید. اهنگ به صورت خودکار ظاهر خواهد شد.

همچنین می توانید از VK Music Bot برای دانلود آهنگ ها استفاده کنید. می توانید آهنگ های دانلود شده را در لیست پخش تلفن همراه خود ذخیره کنید. اگر علاقه مند به استفاده از این ربات هستید، می توانید آن را با استفاده از نام کاربری زیر جستجو کنید: @vkmusic_bo

4.Spotify Downloader Bot

Spotify Downloader Bot یک ربات جستجوی موسیقی تلگرام است. این ربات با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون ساخته شده است. این ربات به شما این امکان می دهد آهنگ ها را از Spotify و Youtube دانلود کنید. همچنین می توانید از این ربات برای گوش دادن به آهنگ ها به صورت رایگان استفاده کنید.

عملکرد آن تقریباً مانند VK Music Bot است و آهنگ های زیادی از آهنگ های کره ای، غربی، هندی و غیره را ارائه می دهد. اگر می خواهید از این ربات استفاده کنید، می توانید آن را با نام کاربری زیر جستجو کنید: @jaybeespotifybot

5.Spotybot

وقتی صحبت از گوش دادن به موسیقی می شود، @spotybot بهترین ربات موسیقی تلگرام برای گروه ها است. از آنجایی که اکثر ما عاشق گوش دادن به آهنگ ها در Spotify هستیم، با این ربات، همه افراد گروه می توانند آهنگ یا هنرمند را مستقیماً در گروه تلگرام جستجو کنند. با یک کلیپ صوتی 30 ثانیه‌ای باز می‌گردد تا به شما کمک کند با پیوندی به کل آهنگ در Spotify، حال و هوای خود را احساس کنید.

می توانید از این ربات با پیام های درون خطی استفاده کنید، به عنوان مثال @spotybot Eminem. می توانید همین الان آن را امتحان کنید! یا می توانید برای من بنویسید /findsong و نام یک آهنگ، و ربات با پیش نمایش آهنگ 30 ثانیه پاسخ می دهد! شما می توانید با تایپ نام @spotybot در تلگرام با این ربات تماس بگیرید.

6.SongID Bot

SongID یک ربات جستجوی موزیک تلگرام است که می تواند موسیقی را مشابه Shazam شناسایی کند. SongID بلافاصله هنرمند و عنوان مربوط به موسیقی یا آهنگ را ارائه می دهد.

اغلب آهنگی را می شنوید که دوست دارید اما عنوان آهنگ را نمی دانید؟ سپس می توانید از این ربات به نام SongID استفاده کنید که یکی از محبوب ترین ربات های موزیک تلگرام است که افراد زیادی از آن استفاده می کنند. برای شروع، باید یک فایل آپلود کنید یا یک پیام صوتی تلگرام ضبط کنید. اگر از حد مجاز 20 مگابایت/آهنگ تجاوز کنید، نمی توانید فایل خود را برای موسیقی اسکن کنید!

7.GetMedia Bot

GetMedia یکی از بهترین ربات های موسیقی تلگرام است که به شما امکان دانلود موسیقی از منابع مختلف را می دهد. این ربات تنها محدود به موسیقی نیست. همچنین می‌تواند ویدیوها را از یوتیوب، توییتر و عکس‌ها از اینستاگرام دانلود کند.

ربات GetMedia هنوز هم یکی از بهترین ربات های تلگرام است که بسیاری از افراد برای دانلود فایل های رسانه ای در اینترنت از آن استفاده می کنند. این یک ربات چند منظوره است که می تواند هر فایل رسانه ای را از هر کجا دریافت کند.

8.Music Downloader bot

همانطور که از نام آن مشخص است، یکی از بهترین ربات های دانلود و جستجوی موزیک برای تلگرام است. این ربات می تواند به صورت رایگان موسیقی را از Spotify/Deezer جستجو، پیدا و دانلود کند.

یا پیوند موسیقی را برای ربات ارسال کنید یا با استفاده از صفحه کلید آهنگی را جستجو کنید. این ربات نتایج دقیقی را ارائه خواهد داد. می توانید آهنگ ها را بر اساس هنرمندان، آلبوم ها و جستجوی جهانی جستجو کنید.

9.YT Audio Bot

YT Audio Bot به شما امکان می دهد موسیقی را از YouTube دانلود کنید. با موسیقی خوب می توانید به مشترکین یوتیوب بیشتری دسترسی پیدا کنید، بنابراین اهمیت آن را نادیده نگیرید. این یک ربات است که می توانید از آن به عنوان یک رسانه برای تبدیل ویدیوهای یوتیوب به صدا استفاده کنید و به راحتی می توانید آنها را مستقیماً با استفاده از این ربات تلگرام دانلود کنید. این ربات محبوب ترین و محبوب ترین ربات در تلگرام است که از بیش از 20 زبان پشتیبانی می کند.

دانلود موسیقی از طریق این ربات می تواند آسان باشد و از دردسر تبلیغات در وب سایت های دانلود آهنگ جلوگیری می کند و از دانلود ویروس ها در اندروید خود جلوگیری می کند. ربات دیگری که می توانید برای دانلود صدا از ویدیوهای یوتیوب استفاده کنید VK Music Bot است.

نتیجه گیری

بنابراین اینها بهترین ربات های موسیقی برای تلگرام هستند. این ربات ها به شما امکان می دهند موسیقی را از منابع مختلف پخش و دانلود کنید.

منبع: darkhackerworld.com

5/5 - (7 امتیاز)