خانه » ساخت ربات مدیریت گروه تلگرامی بدون کد نویسی

ربات های مدیریت گروه تلگرام یک دستیار بسیار هوشمند برای مدیران گروه های بزرگ یا گروه های کوچک اما شلوغ مناسب هستند چرا که اگر ربات ها نباشند مدیریت کاربران داخل گروه بسیار دشوار بوده و همه مدیران از حذف دستی محتواهای ممنوع خسته میشوند.

صرفه جویی در زمان مدیریت گروه تلگرامی

کاهش هزینه!

همه ما میدانیم داشتن مدیریت گروه هزینه های بسیار بالایی دارد چرا که هزینه نگهداری آن بسیار بالا بوده و پرداخت هزینه کد نویسی اختصاصی آن بسیار دشوار است و زمانی که برای مدیریت آن میگذاریم بسیار زیاد می باشد که موجب کاهش انگیزه کاری شما میشود.

میزبانی قوی!

سرویس ربات ساز لینتو بات با داشتن سخت افزاری های مناسب برای میزبانی هزاران مدیریت گروه و امکانات بسیار پیشرفته و بدون کد نویسی افزونه ای را منتشر کرده است که میتواند به راحتی و به صورت خودکار گروهتان را مدیریت کند.

مدیریت درست شرط پیشرفت شما در عرصه کاری شماست

شاید با خود بگید مگر میشود ربات سازی مدیریت گروه بسازد ؟

بله سرویس لینتو بات اولین ربات ساز پیشرفته تلگرامی است که دارای ربات CLI برای پاکسازی بیش از 20 هزار پیام است و در کنار آن ربات API هم به صورت رایگان برای محدود سازی امکانات فرعی گروه مانند ( ضد لینک , عکس ، ویدیو و … ) قابل ساخت می باشد.

شاید مطلب زیر برای شما کاربردی باشد :

آموزش ساخت ربات در بات فادر تلگرام

آیا ساخت ربات مدیریت گروه در ربات ساز لینتو بات هزینه ای دارد ؟

در ساخت ربات های API نیازی به پرداخت هزینه ای نخواهید داشت اما در ربات های CLI هزینه ای ناچیزی در ازای استفاده آن باید پرداخت کنید.

چرا مدیریت گروه های لینتو بات :

سرعت بسیار بالا

امکانات پیشرفته

هزینه بسیار بسیار پایین

امنیت و کیفیت بسیار مناسب

بدون محدودیت های آزار دهنده

رایگان بودن اکثر امکانات

جهت ساخت مدیریت گروه به صورت رایگان به ربات ( لینتو بات در تلگرام ) مراجعه نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)