با سلام خدمت کاربران گرامی با مقاله برترین ربات های تلگرامی دریافت ارز دیجیتال به صورت رایگان همراه شما هستیم !

بیت کوین رایگان

1 – ربات دریافت بیت کوین رایگان !!

بیت‌کوین یک ارز دیجیتال و یک نظام پرداخت جهانی با کارکردهای مشابه پول بدون پشتوانه است. از نظر فنی بیت‌کوین نخستین پول دیجیتال نامتمرکز است، چرا که بدون بانک مرکزی یا مسئول مرکزی کار می‌کند. این شبکه همتابه‌همتا است و تراکنش‌ها را مستقیماً و بدون واسطه میان کاربران انجام می‌دهد.

بیت کوین کش رایگان

2 – ربات دریافت ارز بیت کوین کش رایگان !

بیت کوین کش یک ارز دیجیتال در دنیای ارزهای رمز پایه است که در سال ۲۰۱۷ از روی شاخه زنجیره بلاکچین بیت کوین به دلیل تغییر در اندازه سایز هر بلوک و تغییراتی بر روی کد ایجاد شد. این جدا شدن که به هارد فورک معروف است در ۱ اوت سال ۲۰۱۷ انجام شد و این فورک منجر به جدا شدن بیت کوین کش از بیت کوین شد.

لایت کوین رایگان

3 – ربات دریافت لایت کوین رایگان !

لایت‌کوین به اختصار LTC یک ارز دیجیتال رمزپایه همتا همتا و پروژه نرم‌افزاری منبع باز منتشر شده تحت مجوز MIT/X۱۱ است. از بیت کوین الهام گرفته شده و از لحاظ فنی تقریباً شبیه به بیت کوین, است. ایجاد و انتقال لایت کوین بر اساس یک پروتکل منبع باز است و توسط هیچ قدرت مرکزی مدیریت نمی‌شود. 

زی کش رایگان

4 – ربات دریافت ارز زَی کَش رایگان !

زی‌کَش یک ارز رمزی است که با برخورداری از ساختار فنی متفاوت، از امنیت بیشتری نسبت به سایر ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین برخوردار است.

دوج کوین رایگان

5 – ربات دریافت دوج کوین رایگان !

دُوْج‌کوین یا دوژکوین DOHZH-koyn یا DOHJ-koyn با نماد Ð و با واحد اختصاری «DOGE» یک ارز دیجیتال از نوع رمزارز است. دوج کوین رمزارزی نظیر به نظیر و متن باز است و نخستین‌بار در سال ۲۰۱۳ میلادی معرفی شد و قصد دارد به عنوان پول مجازی شبکه‌های اجتماعی برای ارسال پاداش و انعام و پرداخت‌های نفر به نفر در این فضا استفاده شود.

ترون و اتریوم رایگان

6 – ربات دریافت ارز ترون و اتریوم !

(ترون) یکی از بزرگترین سیستم عامل‌های نامتمرکز مبتنی بر زنجیره دیجیتال ارز است که با تکیه بر رمزارز داخلی با نام ترونیکس کار می‌کند. تیم ترون مدعی است که با عبور از ظرفیت شبکه بیت کوین، و اتریوم به بازدهی بالایی رسیده و می‌تواند همواره در هر ساعتی از شبانه روز، ۲۰۰۰ تراکنش در ثانیه را مدیریت کند (اتریوم) پلتفرمی عمومی، متن‌باز، زنجیره بلوکی-محور با رایانش توزیع‌شده برای قرارداد هوشمند است. این پلتفرم ماشین مجازی تورینگ کامل اتریوم را فراهم می‌آورد و اسکریپت‌ها را با استفاده از شبکهٔ بین‌المللی گره‌های عمومی اجرا می‌کند.

** توجه این مقاله تنها جنبه معرفی دارد و فقط چند مورد تست شده است در صورت کلاهبرداری بودن موارد دیگر این مقاله ویرایش و ربات موردنظر حذف خواهد شد.

پایان مقاله دریافت ارز دیجیتال رایگان !

4.8/5 - (111 امتیاز)